Zlot Mercedesa W123 “Beczkolandia 2018”

Stowarzyszenie Odnowy i Rozwoju Gminy Orońsko zaprasza do udziału w III Ogólnopolskim Zlocie miłośników pojazdów marki Mercedes W 123 „Beczkolandia 2018”. Zlot odbędzie się w terminie 15-17 czerwca 2018 roku, a baza noclegowa będzie zlokalizowana na zalesionym i ogrodzonym terenie Ośrodka Wypoczynkowego Mexicana w Chlewiskach (pow. szydłowiecki). Uczestnicy zlotu zostaną zakwaterowani w domkach letniskowych lub we własnych namiotach rozbitych na terenie ośrodka. Wszelkie informacje, w tym koszty udziału w zlocie, są podane w załączonym regulaminie oraz harmonogramie.

W ramach zlotu organizatorzy przewidują także paradę zabytkowych aut na trasie Chlewiska-Orońsko-Szydłowiec-Chlewiska, połączoną ze zwiedzaniem atrakcji turystycznych regionu, w tym: Pałacu Brandta na terenie Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku, Zamku wraz z Muzeum Instrumentów Ludowych w Szydłowcu, a także ekspozycji Muzeum Techniki w Chlewiskach. Natomiast podczas spotkania integracyjnego przy grillu na uczestników czeka wiele atrakcji i konkursów z nagrodami, a dla najmłodszych uczestników zlotu są przewidziane liczne zabawy prowadzone przez animatorów. Impreza jest objęta Honorowym Patronatem Starosty Szydłowieckiego.

Zgłoszenie na zlot wymaga wypełnienia załączonego formularza karty i przesłanie jej skanu na adres e-mail koordynatora, tj. maciekroza91@gmail.com. Zgłoszenia przyjmowane są do 24 maja 2018 roku. Ilość uczestników w zlocie jest ograniczona o kolejności kwalifikacji uczestnika decyduje data wpływu opłaty wpisowej na konto organizatora zlotu.

KARTA ZGŁOSZENIA UCZESTNICTWA

HARMONOGRAM ZLOTU

REGULAMIN ZLOTU

PARTNERZY

01_gmina_oronsko

02_centrum_rzezby

osp_logo

naszszydlowiec-logo

04_powiat_szydlowiec


06_mazowsze

07_kpp_szydlowiec

08_gmina_jastrzab

 

 


SPONSORZY