Jesienny wyścig o Konar Dęba Czwartaka

Stowarzyszenie Odnowy i Rozwoju Gminy Orońsko zaprasza do udziału w jesiennym etapie wyścigu kolarskiego „O konar Dębu Czwartaka”, który odbędzie się w niedzielę 17 września 2017 roku.

Tym razem rywalizacja przebiegać będzie zapowiadaną nową trasą rozpoczynającą się i kończącą w miejscowości Łaziska (Gmina Orońsko). Kolarze przejadą przez atrakcyjne krajobrazowo tereny, o zróżnicowanym ukształtowaniu terenu, przez miejscowości Zaborowie, Wysoka, Świniów, Ciepła. Zostanie przeprowadzona klasyfikacja medalowa w trzech kategoriach wiekowych oraz kategorii Open-Orońsko. W zależności od kategorii wiekowej organizatorzy przygotowali różne dystanse wyścigu. Przykładowo, młodzież do lat 15 będzie się ścigać na dystansie 14,2 km. Natomiast dorośli uczestnicy, tj. powyżej 18 lat, pokonają dystans: 46,2 km – mężczyźni oraz 28,4 km – kobiety. Wzorem etapu wiosennego pomiary czasu będą prowadzone elektronicznie. W związku z tym można rejestrować się on‑line na stronie www.pomiaryczasu.pl, lub poprzez przesłanie karty zgłoszeniowej na adres e-mail: stowarzyszenie.oronsko@gmail.com.

Szczegółowe informacje, w tym o sposobie rejestracji uczestników, godzinie startu i wszystkich kategoriach klasyfikacji medalowej można znaleźć w załączonym regulaminie wyścigu.

Rejestracja Online

Mapa Trasy Przejazdu

Regulamin

Karta Zgłoszeniowa

 

PARTNERZY

01_gmina_oronsko

02_centrum_rzezby

osp_logo

naszszydlowiec-logo

04_powiat_szydlowiec


06_mazowsze

07_kpp_szydlowiec

08_gmina_jastrzab

 

 


SPONSORZY