Wyścig Kolarski 2017

Zaproszenie na wyścig kolarski „O konar Dębu Czwartaka”

 

Stowarzyszenie Odnowy i Rozwoju Gminy Orońsko zaprasza do udziału w kolejnej edycji ogólnopolskiego szosowego wyścigu kolarskiego „O konar Dębu Czwartaka”. Celem wyścigu jest promowanie aktywności fizycznej, zasad fair-play, a także propagowanie walorów przyrodniczych Gminy Orońsko, w tym pomnika przyrody “Dąb Czwartak”.

Zawodnicy wystartują 4 czerwca 2017 roku o godzinie 15.00 z Orońska (ul. Brandta, na wysokości kompleksu sportowego „GKS Oronka”) i pokonają pętle na trasie Orońsko–Guzów–Chronów Kolonia–Łaziska–Orońsko. Kobiety będą rywalizować na dystansie 42 km (trzy pętle), a mężczyźni 56 km (cztery pętle). Organizatorzy zaplanowali klasyfikację medalową uczestników w kategorii open kobiet do 18 lat i powyżej 18 lat, w kategorii open mężczyzn do 18 lat i powyżej 18 lat. Zostanie także przeprowadzona klasyfikacja uczestników z Gminy Orońsko w kategorii kobiet i mężczyzn, bez względu na wiek zawodnika. Zwycięzcy otrzymają oryginalne medale, pamiątkowe dyplomy oraz nagrody finansowe.

Ponadto, przewidziany jest przejazd rekreacyjny na dystansie 14 km (jedna pętla), który nie będzie podlegał klasyfikacji medalowej, a wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątki udziału w imprezie sportowej. Ta forma uczestnictwa jest szczególnie dedykowana wszystkim osobom, w tym także całym rodzinom, które dbając o kondycję fizyczną aktywnie spędzają czas wolny jeżdżąc na rowerach.

Udział w wyścigu kolarskim należy uprzednio zgłosić poprzez wypełnienie karty rejestracyjnej i przesłanie jej na adres e-mail: [email protected]. Formularz karty zgłoszeniowej, a także szersze informacje o wyścigu są dostępne na stronie internetowej stowarzyszenia, pod adresem www.oronsko.org, a także na profilu Facebook.

Partnerem imprezy jest Starostwo Powiatowe w Szydłowcu.

Rejestracja elektroniczna

Karta Zgłoszeniowa

Regulamin

 

PARTNERZY

 

01_gmina_oronsko

 

 

02_centrum_rzezby

osp_logo

naszszydlowiec-logo

04_powiat_szydlowiec


06_mazowsze

 

07_kpp_szydlowiec

08_gmina_jastrzab

 

 


SPONSORZY