Powszechny Spis Rolny

Przypominamy o obowiązku udziału w Powszechnym Spisie Rolnym, którego wyniki są niezbędne do ubiegania się o wsparcie finansowe dla tej grupy zawodowej, pochodzące z różnych źródeł, w tym z funduszy Unii Europejskiej. Spis trwa do końca listopada bieżącego roku i można w nim wziąć udział samodzielnie wypełniając prosty arkusz spisowy dostępny w internecie na stronie www.spisrolny.gov.pl. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości można także skorzystać z infolinii spisowej pod nr telefonu 22/279-99-99. Niestety w naszej gminie w spisie wzięło dotychczas udział bardzo mało osób, co spowoduje zafałszowanie wyników i istotne obniżenie wszelkich dotacji publicznych dla rolników, które są uzależnione od wskaźników liczbowych, wynikających ze spisu. Stąd też gorący apel wójta o mobilizację mieszkańców naszej gminy i wzięcie udziału w spisie. Apel ten zamieszczamy w załączeniu.

 Jak szybko spisać gospodarstwo rolne

Przypomnienie o konkursach spisowych

PARTNERZY

 

01_gmina_oronsko

 

 

02_centrum_rzezby

osp_logo

naszszydlowiec-logo

04_powiat_szydlowiec

05_wopr


06_mazowsze

07_kpp_szydlowiec

08_gmina_jastrzab

09_gmina_kowala

 


SPONSORZY