Treningi z podstawami kolarstwa

Stowarzyszenie Odnowy i Rozwoju Gminy Orońsko zaprasza uczniów klas od IV do VI szkół podstawowych Gminy Orońsko do uczestnictwa w cyklicznych treningach sportowych z elementami kolarstwa szosowego. Udział w zajęciach jest bezpłatny, co wynika z ich dofinansowania przez Gminę Orońsko w ramach projektu pt.: „Aktywność sportowa jako forma przeciwdziałania uzależnieniom w Gminie Orońsko”. Treningi będą prowadzone przez instruktorów posiadających duże doświadczenie sportowe oraz instruktorskie, tj. przez Joannę Sokołowską oraz Piotra Stanika – wielokrotnego medalistę Mistrzostw Polski w triatlonie (dyscyplina będąca kombinacją pływania, kolarstwa i biegania).

Zajęcia będą się odbywać co dwa tygodnie w środy w godzinach od 17.00 do 18.30. zarówno w hali sportowej, jak też na świeżym powietrzu. Pierwszy trening już 5 kwietnia 2017 roku w hali sportowej w Orońsku. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu trenera: 737 137 163. Podczas zajęć halowych obowiązuje typowy strój sportowy, wykorzystywany podczas zajęć wychowania fizycznego.

 

Rodzice uczniów, zainteresowanych udziałem w treningach sportowych, muszą dokonać zgłoszenia telefonicznego pod wskazanym wyżej numerem do 31 marca 2017 roku. Liczba uczestników zajęć jest ograniczona. Na pierwsze spotkanie zapraszamy uczniów wraz z rodzicami, co pozwoli na sprawne wypełnienie deklaracji uczestnika oraz umożliwi rodzicom zapoznanie się z harmonogramem treningów oraz zakresem merytorycznym szkolenia.

W załączeniu przedstawiono prezentację multimedialną ze spotkania promocyjnego z uczniami, które odbyło się w Publicznej Szkole Podstawowej w Orońsku w dniu 10 marca 2017 roku, a także plakat informacyjny.

Sekcja-kolarstwa-szosowego

PARTNERZY


06_mazowsze

07_kpp_szydlowiec

08_gmina_jastrzab

09_gmina_kowala

 


SPONSORZY