Transmisje obrzędów Wielkiego Tygodnia

W tym trudnym czasie związanym z panującą epidemią choroby COVID-19 nie będziemy mogli osobiście wziąć udziału w nabożeństwach związanych z celebrowaniem Wielkiego Tygodnia i Świąt Wielkanocnych. W związku z tym Stowarzyszenie Odnowy i Rozwoju Gminy Orońsko zaprasza do udziału w transmisjach internetowych z kościoła parafialnego w Orońsku, które będą realizowane w następującym porządku:

Wielki Czwartek: godz. 17.00

Wielki Piątek: godz. 17.00

Wielka Sobota: 18.00

Wielkanoc: rezurekcja – godz. 6.00, pozostałe Msze Św. – godz. 9.00 oraz 11.30

Poniedziałek Wielkanocny: Msze Św. – godz. 9.00 oraz 11.30

Transmisje z kościoła w Orońsku będą dostępne na profilu Facebook Stowarzyszenia Odnowy i Rozwoju Gminy Orońsko, a także na specjalnie uruchomionym do tego celu profilu Facebook: Transmisje NMP w Orońsku.

Jednocześnie część mieszkańców naszej gminy należy do parafii Wysoka, a więc z pewnością chceliby obserwować celebrę nabożeństw ze swojego kościoła parafialnego, co będzie możliwe na profolu Facebook zaprzyjaźnionego Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w Wysokiej, które będzie realizowało transmisje według odrębnego harmonogramu, dostępnego na profilu KSM Wysoka.

W okresie Swiąt Wielkanocy  wszystkim naszym mieszkańcom życzymy wytrwałości w tym trudnym czasie i nadziei, którą przynosi Zmartwychwstały Pan.

 

PARTNERZY

 

01_gmina_oronsko

 

 

02_centrum_rzezby

osp_logo

naszszydlowiec-logo

04_powiat_szydlowiec

05_wopr


06_mazowsze

07_kpp_szydlowiec

08_gmina_jastrzab

09_gmina_kowala

 


SPONSORZY