Turniej kobiet w siatkówke

 W dniu 7 marca 2020 roku w hali sportowej przy Publicznej Szkole Podstawowej w Orońsku odbyły się rozgrywki Turnieju Piłki Siatkowej Kobiet o puchar Wojta Gminy Orońsko. Turniej został zorganizowany pod auspicjami Stowarzyszenia Odnowy i Rozwoju Gminy Orońsko, które od kilku lat systematycznie promuje tę dyscyplinę sportu w naszym regionie, organizując treningi i rozgrywki sportowe, w szczególności w ramach Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej Mężczyzn.  

W zawodach wzięło udział pięć drużyn wystawionych przez szkoły podstawowe z terenu Gminy Orońsko, tj. drużyny „Familiada” oraz  „XD LOL” – wstawione przez szkołę w Orońsku, drużyna „Pomarańcze” – reprezentująca szkołę w Ciepłej, drużyna „Łososie” ze szkoły w Guzowie oraz „FC POTAS” z Wałsnowa. Rozgrywki prowadzone były systemem każdy z każdym, a mecze rozgrywano do dwóch wygranych setów. Sędzią głównym zawodów był Kamil Śledź. Po zaciętej walce, trwającej kilka godzin, puchar wójta zdobyła drużuna „Pomarańcze” z Ciepłej, drugie miejsce zajęła drużyna „XD LOL” z Orońska, a trzecie „ŁOSOSIE” z Guzowa.

Puchar oraz pamiątkowe dyplomy wręczali: zastępca wójta Dariusz Tomczyk, dyrektor PSP w Orońsku – Beata Prokop-Gos, a także koordynatorzy turnieju – Grzegorz Kubicki oraz Leszek Boruch.

Galeria

PARTNERZY

 

01_gmina_oronsko

 

 

02_centrum_rzezby

osp_logo

naszszydlowiec-logo

04_powiat_szydlowiec

05_wopr


06_mazowsze

07_kpp_szydlowiec

08_gmina_jastrzab

09_gmina_kowala

 


SPONSORZY