Wyścig kolarski – start rejestracji

Stowarzyszenie Odnowy i Rozwoju Gminy Orońsko zaprasza wszystkich zainteresowanych kolarzy do rejestracji swojego udziału w VII Ogólnopolskim Wyścigu Kolarskim „O Konar Dębu Czwartaka – Memoriał Stanisława Chełmińskiego”. Przypominamy, że tegoroczna edycja wyścigu jest objęta punktacją Polskiego Związku Kolarskiego w kategorii Masters. Rejestracja jest prowadzona elektronicznie na stronie internetowej www.pomiaryczasu.pl
Wyścig odbędzie się 22 września 2019 roku. Biuro zawodów, w którym będą wydawane numery startowe zostanie uruchomione już o godz. 11.00 i będzie zlokalizowane w Orońsku, przy ul. Brandta w bezpośrednim sąsiedztwie kompleksu sportowego Oronka. Opłaty startowe należy uiszczać na konto Stowarzyszenia Odnowy i Rozwoju Gminy Orońsko podane w regulaminie wyścigu.
Planowana impreza sportowa rozpocznie się o godz. 13.00 krótką częścią oficjalną połączoną ze złożeniem wiązanki kwiatów na grobie Stanisława Chełmińskiego – zawodnika z terenu Gminu Orońsko, który w latach sześćdziesiątych ubiegłego wieku trenował kolarstwo w Klubie „Granat” Skarżysko i zginął tragicznie podczas wyścigu kolarskiego w roku 1970. W organizowanym wydarzeniu licznie zapowiedzieli swój udział zawodnicy trenujących kolarstwo wspólnie ze Stanisławem Chełmińskim. Szersze informacje prezentujące sylwetkę sportową tego zawodnika są zamieszczone we wcześniejszych wpisach w dziale aktualności. Start wyścigu planowany jest na godz. 13.30. Klasyfikacja medalowa będzie prowadzona w ośmiu kategoriach wiekowych osobno dla kobiet i mężczyzn. Szczegółowe informacje dotyczące wyścigu (w tym trasa, kategorie wiekowe, dystanse, opłaty startowe) są zamieszczone w załączonym niżej regulaminie wyścigu. Impreza objęta jest patronatem sportowym zawodowej grupy kolarskiej CCC Sprandi Polkowice oraz honorowym patronatem Starosty Powiatu Szydłowieckiego. Po zakończeniu wyścigu zawodnicy, kibice i wszyscy goście będą mieli możliwość degustacji potraw regionalnych.

PARTNERZY

 

01_gmina_oronsko

 

 

02_centrum_rzezby

osp_logo

naszszydlowiec-logo

04_powiat_szydlowiec

05_wopr


06_mazowsze

07_kpp_szydlowiec

08_gmina_jastrzab

09_gmina_kowala

 


SPONSORZY